Офіційний сайт СЗШ №10 м.Сєвєродонецька

Виховна робота

Спокійна, близька кожному серцю атмосфера, проникливі дитячі погляди з самого ранку 8 травня заполонили середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10 м. Сєвєродонецька.

Урочистості, присвячені 70-ій річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні, не залишили байдужим нікого. У цей травневий день учні й педагогічний колектив щиро вшановували величні подвиги вже посивілих ветеранів. Театралізована вистава, підготовлена учнями старших класів під керівництвом педагога-організатора Курлової Ольги Валеріївни, стала справжнім шедевром, під впливом якого вся шкільна родина й гості не стримували почуттів. Доречними стали  й спогади, які були здобуті шкільною пошуковою групою з дослідження цікавих сторінок історії Батьківщини, історії сімей та родин школярів. Очолила цей процес учитель історії й правознавства Ірина Василівна Василянська-Бутенко.  А  натхненниками й порадниками стали досвідчені вчителі початкових класів Ковкіна Лідія Олександрівна й Сєрік Тетяна Олександрівна. Захоплюючі життєписи прадідів – героїв Великої Вітчизняної війни - відкривали учасникам заходу нових героїв.

На запрошення відвідати концерт пам’яті відгукнувся наш земляк Шурша Іван Іванович, людина, яка пройшла війну й бачила все на власні очі. Під час виступу почесного гостя в очах, здавалося б, виснаженого чоловіка миготів яскравий юнацький запал, який надихав молодь цінувати кожну мить життя.

Учні початкових класів по-дитячому щиро звеличували відважних захисників на своєму заході. підготовленому третьокласниками на чолі з класоводами Ляшко Іриною Іванівною та Фірсовою Ольгою Михайлівною. Святковий концерт привертав увагу змістовними хореографічними й музикальними виступами.

Закінчився урочистий день у шкільній родині запуском паперових журавлів, які виготовляли власноруч  учні з 1 по 11 клас. На повітряних кульках злетіли в блакить неба білокрилі птахи  - символ пам’яті про загиблих,  символ довголіття, щастя, міцного здоров’я й незламності духу!

Учениця 10-А класу Замошнікова Вероніка